شرایط عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های وب‌سایت آهن‌سِل منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک بوده و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت این قوانین است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‌ها و سرویس‌های آهن‌سِل تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود.

تمامی افراد حقیقی و حقوقی جهت استفاده از خدمات وب‌سایت آهن‌سِل، به منظور حفظ حقوق كاربران دیگر و همچنین فراهم نمودن زمینه تداوم فعالیت‌هاﻯ وب‌سایت، لازم است به تعهدات زیر پایبند بوده و از قوانین وضع شده پیروی کنند.

  • کلیه کاربران با تکمیل فرم ثبت نام اعلام می کنند به سن قانونی (۱۸ سالگی) برای انعقاد قرارداد با این سایت رسیده‌اند.

  • تمامی کاربران صحت اطلاعاتی که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام و پروفایل خود وارد می‌کنند را تایید کرده و متعهد می‌شوند از اطلاعات افراد دیگر برای ثبت نام استفاده نکنند.

  • کاربران متعهد هستند اطلاعات ثبت نامی خود را در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهند.

  • مسئولیت حفظ کلمه عبور هر کاربر کاملاً بر عهده کاربر می‌باشد و در صورت عدم حفظ آن، آهن‌سِل مسئول عواقب بعدی آن نیست.

  • پست الکترونیکی و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آن ها صورت می‌گیرد. تمامی نامه‌های الكترونیكی آهن‌سِل به کاربر، شامل نامه‌های اطلاع رسانی، اخطاریه‌ها و غیره، به این آدرس فرستاده خواهند شد. لذا در صورت وارد کردن اشتباه این آدرس یا تاخیر کاربر در چک کردن آن، مسئولیتی بر عهده www.ahansale.ir نمی‌باشد.

  • تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، وب سایت رسمی www.ahansale.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در وب‌سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم.

  • وب‌سایت آهن‌سِل ممكن است پیوندهایی با دیگر وب‌سایت‌‌ها داشته باشد. هنگامی که شما با وب‌سایت دیگری پیوند برقرار می‌‌کنید، دیگر از وب‌سایت ما خارج شده و مشمول قوانین خاص وب سایت جدید هستید.

  • طبــق مــاده ۱۲ فصل سوم قانون جــرائم رایــانه هرگونه کپــی برداری مطلب از وب سایت www.ahansale.ir ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.استفاده از www.ahansale.ir بدان مفهوم است كه شما از همه مواردی که در بالا ذکر شد مطلع بوده و از آن رضایت دارید.